• HOLOWANIE BEZGOTÓWKOWE LUBLIN 24/7

  • Doświadczenie i przyuczenia do zawodu w branży pomoc drogowa i naprawa pojazdów zdobywane już w latach 90.

Pomoc drogowa, laweta, 24h, Lublin, lubelskie, Polska

 

 W przypadku potrzeby przewozu pojazdu, proszę dzwonić do firmy Auto-bęc, która w za bardzo atrakcyjną cenę, holowania bezgotówkowe z OC sprawcy za darmo i w kompleksowy sposób świadczy usługi pomocy drogowej szczególnie dla uszkodzonych pojazdów. Pomoc drogowa, laweta Michał Wójcik przyjedzie tam, gdzie jest zlecenie, profesjonalnie wyposażona autolaweta, pomoc drogowa bezpiecznie dowiezie uszkodzony pojazd do warsztatu lub w dowolne wybrane miejsce.

P

Osobom poszkodowanym w kolizji, wypadku przysługuje holowanie bezgotówkowe. Czyli nic nie trzeba płacić za transport pojazdu. Formalności polegają na wypełnieniu cesji, znaczy upoważnienia do uzyskania należności od ubezpieczalni za transport pojazdu, z miejsca kolizji, wypadku.Łącznie z fakturą dokumenty do ubezpieczalni. W określonych przypadkach przysługuję też drugie holowanie za darmo szczególnie jak pierwsze było w nocy i warsztat zamknięty wtedy, czyli z pod miejsca zamieszkania do warsztatu.Druga opcja zamiast cesji, wypełnienie formularza pomocy drogowej i łącznie także z fakturą wysłanie do wypożyczalni. Także i w tym przypadku nic nie trzeba płacić za transport pojazdu. Oczywiście pojazd zastępczy za darmo i to Klient decyduje skąd i czy wypożyczy i tak nic za to nie płaci.

 Pełen profesjonalizm, ponad 13 letnie doświadczenie w branży pomocy drogowej. Fachowe wykonanie usługi i lojalność to atrybuty firmy pomoc drogowa Lublin, laweta Auto bęc Michał Wójcik. Bezpiecznej drogi.

Michał Wójcik Lublin ul. Kunickiego 163A, 20-451, nip 9462344603, regon 060072576, e-mail michalwojcik84@op.pl telefon 509042316