HOLOWANIE BEZGOTÓWKOWE
LUBLIN 24/7

Pomoc drogowa, laweta, 24h, Lublin, lubelskie, Polska

 W przypadku potrzeby przewozu pojazdu z kolizji, wypadku, proszę dzwonić do firmy Auto-bęc, która oferuję holowania bezgotówkowe z OC sprawcy za darmo, w kompleksowy sposób świadczy usługi pomocy drogowej.  Pomoc drogowa, laweta Michał Wójcik przyjedzie tam, gdzie zlecenie, profesjonalnie wyposażona autolaweta, pomoc drogowa bezpiecznie dowiezie uszkodzony pojazd do warsztatu lub w dowolne wybrane miejsce.

 Osobom poszkodowanym w kolizji, wypadku przysługuje holowanie bezgotówkowe. Czyli nic nie trzeba płacić za transport pojazdu. Formalności polegają na wypełnieniu cesji, upoważnienia do uzyskania należności od ubezpieczalni za transport pojazdu. Łącznie z fakturą cesja będzie wysłana do ubezpieczalni. W określonych przypadkach przysługuję też drugie holowanie za darmo czyli z pod miejsca zamieszkania do warsztatu, przykładowo jak pierwsze w nocy i warsztat zamknięty. Oczywiście pojazd zastępczy za darmo i to Klient decyduje skąd i czy wypożyczy i tak nic za to nie płaci.

 Pełen profesjonalizm, ponad 13 letnie doświadczenie w branży pomocy drogowej. Fachowe wykonanie usługi i lojalność to atrybuty firmy pomoc drogowa Lublin, laweta Auto bęc Michał Wójcik. Bezpiecznej drogi.

Michał Wójcik Lublin ul. Kunickiego 163A, 20-451, nip 9462344603, regon 060072576, e-mail michalwojcik84@op.pl telefon 509042316